menu

pixelshark

AGENCJA
                        KREATYWNA
I interaktywna

pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixelshark pixelshark pixelshark pixelshark pixelshark pixelshark
strony www strony www strony www strony www strony www strony www
sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe
blockchain
blockchain

Agencja interaktywna – czym się zajmuje?

Coraz więcej firm korzysta z usług agencji interaktywnych, by mocniej zaznaczyć swoją obecność w sieci. Fakt ten nie powinien nikogo dziwić, gdyż w dobie ogromnej popularności urządzeń mobilnych i szerokiego dostępu do Internetu rośnie aktywność ludzi w tej sferze. Jakie usługi może zaoferować firmom i przedstawicielom wolnych zawodów agencja interaktywna? Co robi ona ze stronami klientów, by wygenerować na nich większy ruch?

Jak zaistnieć w sieci na wiele sposobów?

Dobra agencja interaktywna tworzy kompletny i spójny wewnętrznie plan działania w Internecie. Podczas pierwszych rozmów i nawiązywania kontaktu z klientem przedstawiciel agencji bada potrzeby klienta oraz analizuje mocne strony w jego dotychczasowej działalności internetowej, a także zwraca uwagę na słabości. Dopiero po takim rozeznaniu można przystąpić do układania strategii.

Agencja interaktywna – co robi ze stronami internetowymi klientów?

Jednym z głównych działań agencji interaktywnych jest tworzenie stron internetowych. Zadanie to wykonują zespoły specjalistów, w których znajdują się m.in. graficy, programiści czy osoby odpowiedzialne za user experienceDobra agencja interaktywna jest też w stanie udoskonalić już istniejącą witrynę, poprawiając ewentualne błędy i dodając nowe funkcjonalności. Te działania wydatnie wpływają na postrzeganie firmy w sieci oraz sprawiają, że internauci dłużej pozostają na jej witrynach.

W jaki sposób agencja zarządza treścią?

Nawet najpiękniejsza strona internetowa nie wystarczy do osiągnięcia sukcesu, jeżeli nie znajdą się na niej ciekawe treści. To właśnie teksty poradnikowe, opisy produktów czy sekcje z pytaniami i odpowiedziami przyciągają największą uwagę internautów. Dobrze o tym wiedzą przedstawiciele agencji interaktywnych. W Łodzi, Warszawie czy Szczecinie, a także każdym innym miejscu Polski proponują oni swoim klientom prowadzenie bloga firmowego oraz przygotowanie bądź rozwinięcie witryny od strony merytorycznej.

Jak wykorzystuje portale społecznościowe?

Prowadzenie profili na popularnych portalach społecznościowych to kolejne zadanie, które chętnie podejmie agencja interaktywna. Co robi większość ludzi, gdy ma aktualnie chwilę wolnego czasu? Sięgają oni po smartfon lub tablet i przeglądają Internet, m.in. sprawdzając, co umieścili ich znajomi. Ta aktywność stwarza okazję dla firm do odpowiedniego zaprezentowania swojego produktu bądź usługi potencjalnym klientom. W dłuższym czasie zaowocuje to stworzeniem grupy lojalnych klientów, śledzących firmowy fanpage.

Dobra agencja interaktywna = kompleksowa obsługa

Działalność agencji o ugruntowanej pozycji na rynku obejmuje szeroki wachlarz usług. Ich przedstawiciele oprócz stron internetowych, blogów czy portali społecznościowych zajmują się też przygotowywaniem grafik, rozwiązują problemy związane z hostingiem czy pomagają klientom osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych.

Agencja interaktywna – Łódź, Wrocław, a może Poznań?

Dla osób bądź firm, które poszukują pomocy w rozszerzeniu swojej aktywności w sieci, nie istnieją niemal żadne granice. Współpraca zdalna to coś, co oferuje niemal każda agencja interaktywna. W Łodzi działają firmy z tego sektora, które obsługują klientów mających siedziby w najodleglejszych zakątkach kraju, niezależnie od setek kilometrów, dzielących obie strony.

Software house PixelShark

Strona internetowa to świetny sposób na zareklamowanie własnej firmy. Jest ona tak samo ważna, jak popularne dziś prowadzenie profili w mediach społecznościowych. Dlatego nasza agencja interaktywnaw Łodzi oferuje stworzenie witryny nowoczesnej, która przyciągnie potencjalnych klientów i będzie przygotowana do późniejszych działań związanych z pozycjonowaniem, czyli SEO.

Dzięki temu łatwiej będzie Ci dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, a co za tym idzie – zwiększy się świadomość o istnieniu Twojej działalności. Warto jest zatem postawić na stronę www wykorzystującą najnowsze technologie i modne szaty graficzne, co spowoduje stały napływ klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.