menu

pixelshark

AGENCJA
                        KREATYWNA
I interaktywna

pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixelshark pixelshark pixelshark pixelshark pixelshark pixelshark
strony www strony www strony www strony www strony www strony www
sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe
blockchain
blockchain

Od czego zacząć tworzenie strony internetowej?

Obecnie podstawowym krokiem każdej firmy rozpoczynającej działalność tym bardziej internetową jest zaplanowanie swojej obecności w sieci. Konsumenci poszukują w Internecie informacji nt. rodzajów usług bądź produktów, porównują ceny i chcą poznać opinie innych. Na co zwrócić uwagę, rozpoczynając tworzenie strony internetowej? Podpowiadamy!

Czym mogę zainteresować moich potencjalnych klientów?

Większość internautów, jeżeli poszukuje jakiegoś produktu lub usługi, odwiedza strony internetowe kilku bądź kilkunastu firm z danej branży. Następnie zapoznaje się bliżej z tymi, które wzbudziły w nich wstępne zainteresowanie. Stąd też warto umieścić w dobrze widocznym miejscu informacje o najważniejszych obszarach swojej działalności. Jeżeli np. prowadzimy kancelarię adwokacką i specjalizujemy się w sprawach rozwodowych, internauta musi się o tym dowiedzieć już w pierwszych sekundach obecności na witrynie. Jeśli organizujemy wycieczki zagraniczne, wypiszmy ich kierunki i główne atrakcje. Zastanów się, jaka usługa lub produkt (albo grupa produktów) stanowi Twój największy atut i zadbaj, by potencjalny klient jak najszybciej się o tym dowiedział.

Czy strona będzie wyglądała tak samo na wszystkich urządzeniach?

W czasach, gdy większość osób korzysta zarówno z komputera, jak i telefonu komórkowego oraz tabletu, nie można pozwolić sobie, by strona nie wyświetlała się poprawnie na którymś z tych urządzeń. Nigdy nie wiemy, czy nasz potencjalny klient odwiedzi serwis za pośrednictwem smartfona czy laptopa. W tym, by strona na każdym sprzęcie działała poprawnie, pomoże sprawdzona agencja interaktywna. Specjaliści przygotują stronę za Ciebie, a Ty nie będziesz się niczym martwić.

Jak zadbać o intuicyjną nawigację?

Nie ma nic gorszego niż strony internetowe, na których odwiedzający nie może szybko odnaleźć interesujących go treści i musi przeglądać wszystkie podstrony, by „natrafić” na to, czego szuka. Nie każdy będzie na tyle cierpliwy, by poświęcić tak długi czas na znalezienie danej informacji. Dlatego też tworzenie strony internetowej powinno się rozpocząć od wstępnego rozplanowania treści poszczególnych podstron oraz sposobu nawigacji pomiędzy nimi. W późniejszych etapach nie zapominajmy też o tzw. linkowaniu wewnętrznym, a więc umieszczaniu w treści tekstów odnośników, kierujących do innych części naszego serwisu.

Na jakich stronach internetowych użytkownicy zostają najdłużej?

Specjaliści od pozycjonowania stron internetowych zwracają uwagę na zmieniające się trendy, jeżeli chodzi o aktywność użytkowników. Obecnie duży ruch można zaobserwować na tych witrynach, na których znajdują się pożyteczne informacje z danej dziedziny. Dobrym pomysłem, by zjednać sobie odwiedzających, jest założenie na samym początku bloga firmowego, o czym przekonała się nasza agencja interaktywna w Łodzi. PixelShark obsługuje witryny, które w ten sposób pozyskują klientów. Proste porady, testy popularnych produktów czy recenzje specjalistów wzbudzą u odwiedzającego zaufanie i spowodują, że chętnie zostanie on dłużej na naszej stronie, a może nawet dołączy do grona stałych bywalców.

Software house PixelShark

Strona internetowa to świetny sposób na zareklamowanie własnej firmy. Jest ona tak samo ważna, jak popularne dziś prowadzenie profili w mediach społecznościowych. Dlatego nasza agencja interaktywnaw Łodzi oferuje stworzenie witryny nowoczesnej, która przyciągnie potencjalnych klientów i będzie przygotowana do późniejszych działań związanych z pozycjonowaniem, czyli SEO.

Dzięki temu łatwiej będzie Ci dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, a co za tym idzie – zwiększy się świadomość o istnieniu Twojej działalności. Warto jest zatem postawić na stronę www wykorzystującą najnowsze technologie i modne szaty graficzne, co spowoduje stały napływ klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.